сите категории

Производи

Машина за чорапи од 4 инчи


Место на потеклоКИНА
Име на брендWEIHUAN
Број на моделWH-D
сертификацијаCE, ISO
Минимална Подреди Кол:ЕДЕН
цена:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Пакување Детали за:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Време на испорака:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Начин на плаќање:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Набавка Способност:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испраќам барање
Опис
Дијаметар на цилиндар:4 INCH
Опсег на игли:42-260Игли
Брзина на трчање:200-320RPM
Опции за функции:

Обична функција

Тери Функција

Функција за двојна употреба Plain&Terry

Опции за напојување:

380V 3фаза 50/60HZ

220V 3фаза 50/60HZ

415V 3фаза 50/60HZ

Цилиндар од 3 3/4 инчи. 

Достапни за машки, женски и детски чорапи 

3D чорапи 

Брод невидливи чорапи. 

Машина за плетење детски хулахопки

Машина за хулахопки, спортски чорапи. Фудбалски чорапи

спецификации

1.еден цилиндар еден довод

2. MAx 6 бои во една линија, вкупно 13 бои во шари на чорапи

3. Две бои пети/пета.

конкурентна предност

1.Заштита на отворено коло и дизајн на UPS-от.

2. Може да направи голема/мала потпетица.

3. Две еластични фидери достапни за различни бои.

4.Може да направи чорапи палецот да се затвори на страната на копчето.

5. Може да направи делови од прстите десно/лево.

апликации

МАШКИ ЧОРАПИ,

ЖЕНСКИ ЧОРАПИ

ДЕТСКИ ЧОРАПИ

3D чорапи

ЧОРАПИ НЕВИДЛИВИ ЧОРАМ.

ДЕТСКИ ХЕЛАНКИ

СПОРТСКИ ЧОРАПИ.

ФУДБАЛСКИ ЧОРАПИ

Цилиндар од 3 3/4 инчи.

Достапни за машки чорапи,

женски чорапи и

детски чорапи

3D чорапи

Брод невидливи чорапи.

Машина за плетење детски хулахопки

Машина за хулахопки, спортски чорапи.

Фудбалски чорапи

Прашања и одговори на клиенти
    Не одговараше на ниту едно прашање!
Испраќам барање
Други категории