сите категории

Производи

Избрана машина за чорапи Тери


Место на потеклоКИНА
Име на брендWEIHUAN
Број на моделWH-R
сертификацијаCE, ISO
Минимална Подреди Кол:1SET
цена:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Пакување Детали за:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Време на испорака:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Начин на плаќање:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Набавка Способност:КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испраќам барање
Опис

Weihuan бренд чорапи машина за избор Тери чорапи, може да се направи Тери во било каде, било кој стил на чорапи. И машината има големина на цилиндар: 3 3/4 инчи, 4 инчи и 4 1/2 инчи. Се користи за специјални спортски чорапи, компресивни чорапи.

1.Заштита на отворено коло и дизајн на UPS-от.

2. Може да направи голема/мала потпетица.

3. Две еластични фидери достапни за различни бои.

4.Може да направи чорапи палецот да се затвори на страната на копчето. 

5. Може да направи делови од прстите десно/лево.

6.Може да направи 7F seleted Тери невидливи чорапи 

спецификации

МОДЕЛWH-R
ГОЛЕМИНА НА ЦИЛИНДРОТ:3 3/4", 4" И 4 1/2"
Опсег на игли:42-280 ИГЛИ
БРЗИНА НА ТРЧАЊЕ:200-320RPM
ЦИЛИНДАР/ПОВОД:ЕДЕН ЦИЛИНДЕР ЕДЕН ХРАНА
АКТУАТОР:6PCS
ЖАКВАРЕД:6F / 7F

7.Заштита на отворено коло и дизајн на UPS-от.

8. Може да направи голема/мала потпетица.

9. Две еластични фидери достапни за различни бои.

10.Може да направи чорапи палецот да се затвори на страната на копчето.

11. Може да направи делови од прстите десно/лево.

12.Може да направи 7F seleted Тери невидливи чорапи

конкурентна предност

13.Заштита на отворено коло и дизајн на UPS-от.

14. Може да направи голема/мала потпетица.

15. Две еластични фидери достапни за различни бои.

16.Може да направи чорапи палецот да се затвори на страната на копчето.

17. Може да направи делови од прстите десно/лево.

18.Може да направи 7F seleted Тери невидливи чорапи

апликации

Нормални фротир чорапи, селектирани тетри чорапи, спортски чорапи, компресивни чорапи, невидливи чорапи за брод. 

Машки чорапи, женски и детски чорапи.

Прашања и одговори на клиенти
    Не одговараше на ниту едно прашање!
Испраќам барање