сите категории

ZHEJIANG WEIHUAN MACHINERY CO. LTD ќе изложува на ITMA 2023 како излагач

Време: 2023-05-26 Посети: 128

ZHEJIANG WEIHUAN MACHINERY CO. LTD е професионален производител на машини за чорапи. Ќе присуствуваме на изложбата ITMA од 8-14 јуни 2023 година и ќе ги прикажеме нашите најнови производи и технологии на штандот HALL 4-D206.

 ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО WEIHUAN atITMA 2023

Како еден од изложувачите на изложбата, со нетрпение очекуваме да се сретнеме со професионалци и колеги од целиот свет и да ги споделиме нашите иновации, технологии и пазарни изгледи.

 

Нашите главни производи се: Автоматско поврзување на машина за чорапи, машина за чорапи со двојни цилиндри, 7FT избрана машина за тери чорапи, 6F и 7F машина за горниот дел од чевлите и сите други избрани 6F машина за чевли, фротир, машина за обични чорапи, машина за чорапи од 4-5 инчи и машина за рамно плетење, 4D горен дел од чевли, машина за рамни чевли, машина за јака со жаккард и машина за плетење со јака за пренос и така натаму. Овие производи имаат многу патентирани технологии и можат да обезбедат висока ефикасност, заштеда на енергија, заштита на животната средина и интелигентни решенија за задоволување на потребите на различни клиенти. Машината со супериорни механички перформанси и одлична услуга по продажбата, одобрена од мнозинството клиенти, е една од најстабилните машини од овој тип машини во Кина. Тие не само што се продаваат добро во Кина, туку се извезуваат и во Европа, Јужна Америка, Африка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и така натаму.

 

Нашиот штанд ќе биде платформа за интеракција и комуникација, ги поздравуваме професионалците и колегите од сите страни да дојдат на нашиот штанд и да разменат можности за соработка со нас.

 

Веруваме дека учеството во ITMA ќе биде одлична можност да ги прикажеме нашите најнови технологии и производи, како и важна платформа за разбирање на динамиката на пазарот и трендовите во индустријата. Со нетрпение очекуваме да се сретнеме!

Покана од Вехван