Të gjitha kategoritë

2 Makinë çorape 3/4 inç për bebe/kafshë shtëpiake


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-F
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:ONE
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Diametri i cilindrit:2 3/4 INCH
Gama e gjilpërave:42-144 Gjilpëra
Shpejtësia e vrapimit:

200-280RPM

Opsionet e funksionit:

Funksioni i thjeshtë

Funksioni i Terry 

Funksioni i përdorimit të dyfishtë Plain&Terry

Opsionet e rrymës:

380V 3 Faza 50/60HZ

220V 3 Faza 50/60HZ

415V 3 Faza 50/60HZ

Diametri i vogël 2.75 inç për fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

specifikimet

1.cilindër i vetëm një furnizim.

2. 4/5 ngjyra në një rresht, 7/8 ngjyra gjithsej në modele çorape.

3.Gishti/taka me dy ngjyra.

Përparësia konkurruese

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

Aplikime

Çorapet e bebes

Çorape për kafshë shtëpiake

Mbështjellësi i këmbëve të mobiljeve

Çorape lodër

Lidhjet

Komplete kalbëzimin e peshkimit


Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera