Të gjitha kategoritë

Makinë me çorape 3 1/2 inç


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-A
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:ONE
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim
Diametri i cilindrit:3 1/2 INCH
Gama e gjilpërave: 42-168 Gjilpëra
Shpejtësia e vrapimit:200-320RPM
Opsionet e funksionit:

Funksioni i thjeshtë

Funksioni i Terry 

Funksioni i përdorimit të dyfishtë Plain&Terry

Opsionet e rrymës: 

380V 3 Faza 50/60HZ

220V 3 Faza 50/60HZ

415V 3 Faza 50/60HZ

Cilindër 3 1/2 inç. 

Të disponueshme për çorape për meshkuj, për femra dhe për fëmijë

Çorape 3D

Çorape të padukshme me varkë.


specifikimet

1.cilindër të vetëm një furnizim

2. MAX 6 ngjyra në një rresht, gjithsej 13 ngjyra në modele çorape

3.Dy ngjyra majë/takë.

Përparësia konkurruese

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

Aplikime

Çorape për meshkuj,

çorape grash çorape për fëmijë

Çorape 3D

Çorape të padukshme me varkë.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM