Të gjitha kategoritë

Makinë për çorape me lidhje automatike 3 3/4 inç


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWHL, WHR, WHT
Madhësia e cilindrit:3 3/4 inç,3 1/2 inç
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:1SET
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Makinë Auto Toe Linking Socks 

Për të gjitha llojet e çorape. 

EmërMakinë Auto Toe Linking Socks 
funksionQartë
Mëndafsh 
Përdorime të dyfishta të thjeshta dhe terry
Terry e zgjedhur
Shpejtësi
E thjeshtë: 350 RPM
Terry: 300 RPM
Terry e zgjedhur: 
Madhësia e cilindrit:3 1/2”,3 3 / 4 "
Gama e gjilpërave96-220N
actuator: 8 copë, 9 copë dhe 10 copë
Mbyllja e gishtit:Mbyllja automatike e gishtit

1.Mbyllje automatike e gishtit

2.WAC Actuator origjinal nga Japonia.

3.Funksion automatik me çorape të padukshme për të gjithë makinën.

4. Mund të bëjë dizajn të ndryshëm të çorapeve.

5.Me dy gisht fije elastike plotësoni kërkesën e dy ngjyrave të llastikut në një çorape.

6.Deri në 18 fije ushqyese për jacquare, të lehta për të bërë çorape të zbukuruara.


specifikimet
MODELIWHL, WHR, WHT
MADHËSIA CILINDRI3 3/4 INCH,3 1/2 inç
SHUMË NUMRI I GJILPËRËS96-220
SHPEJTËSIA E Vrapimit280-350RPM
FUNKSIONIPLAIN
PERDORIM I DYFISHTE I FASHTE DHE I TERRY
TERRI
TERRI I ZGJEDHUR

1.Mbyllje automatike e gishtit

2.WAC Actuator origjinal nga Japonia.

3.Funksion automatik me çorape të padukshme për të gjithë makinën.

4. Mund të bëjë dizajn të ndryshëm të çorapeve.

5.Me dy gisht fije elastike plotësoni kërkesën e dy ngjyrave të llastikut në një çorape.

6.Deri në 18 fije ushqyese për jacquare, të lehta për të bërë çorape të zbukuruara.

Përparësia konkurruese

7.Mbyllje automatike e gishtit

8.WAC Actuator origjinal nga Japonia.

9.Funksion automatik me çorape të padukshme për të gjithë makinën.

10. Mund të bëjë dizajn të ndryshëm të çorapeve.

11.Me dy gisht fije elastike plotësoni kërkesën e dy ngjyrave të llastikut në një çorape.

12.Deri në 18 fije ushqyese për jacquare, të lehta për të bërë çorape të zbukuruara.

Aplikime

Babyorape për bebe

Çorape për burra

Çorape për gra

Çorape sportive.

Çorape 3D.

Çorape të padukshme.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM