Të gjitha kategoritë

Makinë me çorape 4 inç


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-D
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:ONE
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim
Diametri i cilindrit:4 INCH
Gama e gjilpërave:42-260 Gjilpëra
Shpejtësia e vrapimit:200-320RPM
Opsionet e funksionit:

Funksioni i thjeshtë

Funksioni i Terry

Funksioni i përdorimit të dyfishtë Plain&Terry

Opsionet e rrymës:

380V 3 Faza 50/60HZ

220V 3 Faza 50/60HZ

415V 3 Faza 50/60HZ

Cilindër 3 3/4 inç. 

Të disponueshme për çorape për meshkuj, për femra dhe për fëmijë 

Çorape 3D 

Çorape të padukshme me varkë. 

Makinë për thurje getash për fëmijë

Makinë getash, çorape sportive. Çorape futbolli

specifikimet

1.cilindër të vetëm një furnizim

2. MAX 6 ngjyra në një rresht, gjithsej 13 ngjyra në modele çorape

3.Dy ngjyra majë/takë.

Përparësia konkurruese

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

Aplikime

Çorape për burra,

Çorape të grave

Çorape për fëmijë

Çorape 3D

Çorape me varkë të padukshme.

TROKAT PËR FËMIJË

Çorape SPORTI.

Çorape futbolli

Cilindër 3 3/4 inç.

Çorape të disponueshme për meshkuj,

çorape për femra dhe

çorape për fëmijë

Çorape 3D

Çorape të padukshme me varkë.

Makinë për thurje getash për fëmijë

Makinë getash, çorape sportive.

Çorape futbolli

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera