Të gjitha kategoritë

Makinë me çorape 5 1/2 inç


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-G
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:ONE
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim
Diametri i cilindrit:5 1/2 INCH
Gama e gjilpërave:42-340 Gjilpëra
Shpejtësia e vrapimit:200-320RPM
Opsionet e funksionit:

Funksioni i thjeshtë

Funksioni i Terry

Funksioni i përdorimit të dyfishtë Plain&Terry

Opsionet e rrymës:

380V 3 Faza 50/60HZ

220V 3 Faza 50/60HZ

415V 3 Faza 50/60HZ

CILINDRI 51/2 INCH. 

Makinë getash, çorape sportive. Çorape futbolli, çorape për patinazh në akull, çorape me fije puplash, çorape të rënda. 

Can përdor fije të trasha për thurje.

specifikimet

1.cilindër të vetëm një furnizim

2. MAX 6 ngjyra në një rresht, gjithsej 13 ngjyra në modele çorape

3.Dy ngjyra majë/takë.

Përparësia konkurruese

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

Aplikime

Çorape për meshkuj, 

Çorape për femra 

Getat për fëmijë 

Çorape sportive. 

Çorape futbolli

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera