Të gjitha kategoritë

Makinë thurjeje me çorape me varkë të padukshme 3/3”4FT të kompjuterizuara të zgjedhura


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-7FT
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:1SET
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Makinë thurjeje me çorape me varkë të padukshme 7FT.

1. Janë 7 në një rreth, dhe gjithsej 17 ngjyra në një model çorape, 9 ushqyes kryesorë të fijeve dhe ushqim automatik me fije.

2. Mund të thur me takë të lartë, takë të madhe, takë të vogël, takë me dy ngjyra. Çorape 180 gradë kundër gishtave, çorape 3D, çorape të padukshme që formojnë një herë.

3. Dy ushqyes elastik (pjesë opsionale). Dy ushqyes elastik për fije elastike me ngjyra të ndryshme.

4. Zgjedhës i realizueshëm.

5. Madhësia e thembra të çorapeve është e rregullueshme për të rritur shpejtësinë e thurjes.

6. Thurjet e zgjedhura të thurjes janë të disponueshme sipas kërkesës së modelit të çorapeve.


specifikimet

MODELIWH-7FT
Madhësia e cilindrit:3 3 / 4 "
Gama e gjilpërave:42-240 GJILPËR
SHPEJTËSIA E Vrapimit:200-350RPM
CILINDRI/FEED:FURNIZIM NJË CILINDRI NJË CILINDRI
AKTUATOR:7PCS
anijet anash yam:17PCS
Gishtat kryesorë pneumatikë9PCS
Trupi i çorapit:200-250RPM
Taka e çorapit:200-280RPM
Ushqyerja automatike e gomës
Funksioni i opsionit:

Makinë për çorape me funksion të thjeshtë

Makinë për çorape vetëm funksionon Terry

Makinë çorape me funksion të dyfishtë Plain&Terry

Opsioni i energjisë:


380 V, 3 fraza, 5060 HZ

220 V, 3 fraza, 5060 HZ

415 V, 3 frazë, 50/60 HZ

Hapësira e dyshemesë ((J x P x H)

150 X120X240cm

Dimensioni i paketës (J x P x H)

115X76X 170cm

Vërejtje: Shpejtësia e funksionimit të makinës mund të rregullohet sipas modeleve të materialeve dhe çorapeve të ndryshme.

Përparësia konkurruese

Makinë thurjeje me çorape me varkë të padukshme 7FT.

1. Janë 7 në një rreth, dhe gjithsej 17 ngjyra në një model çorape, 9 ushqyes kryesorë të fijeve dhe ushqim automatik me fije.

2. Mund të thur me takë të lartë, takë të madhe, takë të vogël, takë me dy ngjyra. Çorape 180 gradë kundër gishtave, çorape 3D, çorape të padukshme që formojnë një herë.

3. Dy ushqyes elastik (pjesë opsionale). Dy ushqyes elastik për fije elastike me ngjyra të ndryshme.

4. Zgjedhës i realizueshëm.

5. Madhësia e thembra të çorapeve është e rregullueshme për të rritur shpejtësinë e thurjes.

6s Thurje të zgjedhura të thurjes janë të disponueshme sipas kërkesës së modelit të çorapeve.

Janë A. B dy lavamanë të ndryshëm me kapak të përzgjedhur të lavamanit dhe ato janë kontrolle falas nga kompjuteri i makinës së çorapeve.

Një motor me densitet sinker

B Motor sinker

Me valvul solenoid me ndjeshmëri të lartë

Karakteristikat: Për ta bërë modelin e çorapeve të duket më me efekt 3D, për t'i bërë çorapet më të ngushta, më të lëmuara dhe të imta në sipërfaqen e çorapeve.


Aplikime

Çorape normale, çorape të zgjedhura, çorape sportive, çorape me kompresë, çorape të padukshme varke.

Çorape për burra, çorape për gra dhe çorape për fëmijë.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM