Të gjitha kategoritë

Makinë e zgjedhur e çorapeve Terry


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-R
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:1SET
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Makina e çorapeve të markës Weihuan për zgjedhjen e çorapeve mëndafsh, mund ta bëjë çorapin kudo, në çdo stil çorape. Dhe makina ka madhësi cilindri: 3 3/4 inç, 4 inç dhe 4 1/2 inç. Përdoret për çorape sportive speciale, çorape kompresioni.

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit. 

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

6. Mund të bëjë çorape të padukshme 7F seleted 

specifikimet

MODELIWH-R
Madhësia e cilindrit:3 3/4”, 4” DHE 4 1/2”
Gama e gjilpërave:42-280 GJILPËR
SHPEJTËSIA E Vrapimit:200-320RPM
CILINDRI/FEED:FURNIZIM NJË CILINDRI NJË CILINDRI
AKTUATOR:6PCS
JACQUARED:6F/7F

7. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

8.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

9. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

10. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

11. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

12. Mund të bëjë çorape të padukshme 7F seleted

Përparësia konkurruese

13. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

14.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

15. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

16. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

17. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

18. Mund të bëjë çorape të padukshme 7F seleted

Aplikime

Çorape normale, çorape të zgjedhura, çorape sportive, çorape me kompresë, çorape të padukshme varke. 

Çorape për burra, çorape për gra dhe çorape për fëmijë.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM