Të gjitha kategoritë

Makinë thurjeje e sheshtë me jakë


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim
Matës12G / 14G / 16G / 18G
Gjerësia e thurjes52”/60”/66”/72”/80”/100”
Sistemi i thurjesSistem me një kokë të vetme, sistem të dyfishtë, tre sistem
Funksioni i thurjesAna e përparme e vetme, ana e pasme e vetme, tre të sheshta, katër të sheshta, brinjë, syri i varur, gjilpëra e marrjes, jacquard, zbukurim dhe thurje me modele të tjera të rregullta
Sistemi i KontrollitEkrani: Ekran me prekje LED, hyrje USB, memorie deri në 2G
Furnizimi me energji elektrikeNjëfazore 220v, fuqi 1kw, teknologji CMOS, me funksion memorie në momentin e fikjes, për të vazhduar thurjen pas restaurimit
Shërbim i personalizuarKatër sisteme

1


Përparësia konkurruese

Kontrollues LED, hyrje USB, memorie e madhe

Kontrolli i motorit për sistemin e heqjes së rulit.

Kontrolli i motorit për sistemin e lavamanit

Funksioni i thurjes mutil për denj të ndryshëm jakë

Aplikime

Të gjitha llojet e thurjes me jakë

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera