Të gjitha kategoritë

Makinë për thurje çorapesh me dy cilindra automatike


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-605
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:1SET
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

1. Cilindri i dyfishtë 

Diametri i cilindrit 2.4 inç plotëson kërkesën e tregut për të gjitha llojet e çorapeve. 

3. Zgjedhës i dyfishtë 

4.Max pesë ngjyra shkëmbim në dispozicion. 

5.Dy ushqyes me fije elastike


specifikimet

6. Cilindri i dyfishtë

Diametri i cilindrit 7.4 inç plotëson kërkesën e tregut për të gjitha llojet e çorapeve.

8. Zgjedhës i dyfishtë

9.Max pesë ngjyra shkëmbim në dispozicion.

10.Dy ushqyes me fije elastike.

Përparësia konkurruese

11. Cilindri i dyfishtë

Diametri i cilindrit 12.4 inç plotëson kërkesën e tregut për të gjitha llojet e çorapeve.

13. Zgjedhës i dyfishtë

14.Max pesë ngjyra shkëmbim në dispozicion.

15.Dy ushqyes me fije elastike


Aplikime

Çorape me cilindra dyshe, çorape lidhëse, çorape me brinjë.

Çorape të thjeshta

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera