Të gjitha kategoritë

Pamja paraprake e ekspozitës - Ekspozita e 17-të ndërkombëtare e blerjes së çorapeve të Shangait

Koha: 2023-03-08 Goditjet: 101

Ekspozita e 17-të Ndërkombëtare e blerjes së çorapeve të Shangait do të mbahet në Sallën e Ekspozitës Botërore të Shanghait nga 21 deri më 23 mars. Zhejiang Weihuan Machinery Co.Ltd. do të marrë pjesë në këtë ekspozitë si prodhues i makinerive të çorape. Stenda jonë është në Sallën H1/1C501. Mirësevini në stendën tonë.

微 信 图片 _20230308161931


Zhejiang Weihuan Machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje shtetërore e teknologjisë së lartë, e integruar me R&D, prodhimin, shitjen dhe shërbimin për të gjitha llojet e makinerive të thurjes së çorapeve,Makinë për thurje të sheshtë. Është një nga prodhuesit më të mëdhenj inteligjentë në të gjithë botën. E themeluar në vitin 1999, mbulon 26600 m², me më shumë se 200 staf, duke përfshirë 10 inxhinierë të lartë dhe mbi 40 stafë Specialistë të Kërkimit, të vendosura në zonën industriale Chengxi të qytetit Zhuji, Zhejiang.

Produktet tona kryesore janë: Makinë çorape me lidhje automatike, makinë çorape me dy cilindra, Makinë për çorape të zgjedhura 7FT, 6F dhe 7F makina e sipërme këpucësh dhe të gjitha makineritë e tjera të zgjedhura 6F, makineri me çorap të thjeshtë, makine jacquard 4-5 inç, dhe makinë thurjeje të sheshtë, sipërme këpucësh 4D, makineri të sheshta me jakë këpucësh dhe makinë për thurje me jakë transferimi e kështu me radhë. Makina me performancë të lartë mekanike dhe shërbim të shkëlqyer pas shitjes, e miratuar nga shumica e klientëve, është një nga makineritë më të qëndrueshme të llojit të saj në Kinë. Ato jo vetëm që shiten mirë në Kinë, por eksportohen edhe në Evropë, Amerikën e Jugut, Afrikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme etj.

Kompania jonë i kushton rëndësi të madhe ndërtimit të markës së produkteve dhe menaxhimit të cilësisë që nga themelimi i saj. Të gjitha produktet kanë kaluar certifikimin ndërkombëtar CE, certifikimin e sistemit ISO9001 dhe ISO14001, me 5 patenta shpikjeje dhe 70 patenta praktike. Weihuan është i vetmi që merr pjesë në kompaninë e hartimit të standardeve të industrisë "Computerized Sock Knitting Machine" në Zhuji, kompania kryesore e projektimit nga Zhejiang Manufacture Group. Pas vitesh akumulimi, Weihuan është vlerësuar si ndërmarrje e teknologjisë së rritjes së lartë në Zhejiang, institucioni i saj i testimit është vlerësuar me "Laboratorin kryesor shtetëror" dhe departamenti i tij i R&D është njohur si "Qendra Kërkim dhe Zhvillim i ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë provinciale Zhejiang" dhe "Post Zhejiang". -stacioni i punës së doktoraturës".

Ne do t'i përmbahemi gjithmonë konceptit të "novacionit shkencor dhe teknologjik, ecim në hap me kohën", të orientuar nga njeriu, me "pikën e lartë fillestare, cilësinë e lartë, inteligjencën" si qëllimin e zhvillimit, me "ofrimin e makinerive dhe shërbimeve më të shkëlqyera për klientët" si qëllim, vazhdoni të përmirësoheni dhe jepni kontribute të mëdha në zhvillimin e makinerive të thurjes së Kinës.

Pamje e jashtme e kompanisë Wehwan