Të gjitha kategoritë

Raport i drejtpërdrejtë nga itma2023

Koha: 2023-06-08 Goditjet: 70

Më 8 Qershor, ITMA2023 u mbajt në FIERA MILANO RHO MILAN, Itali.

FIERA MILANO RHO MILAN

ZHEJIANG WEIHUAN MACHINERY CO. LTD mori pjesë në këtë ekspozitë. Produktet kryesore të kompanisë përfshijnë: makineri çorape lidhëse automatike, makineri çorape me dy cilindra, makineri çorape me qeth 7FT optimale, makineri për pjesën e sipërme të këpucëve 6F dhe 7F, makineri të tjera të preferuara 6F me shtylla, çorape terry, makineri çorape të zakonshme, çorape jacquard 4-5 inç makineri, makineri qepjeje të thjeshta, sipërme 4D, makineri të sipërme këpucësh të sheshta, makina me jakë jacquard dhe jakë transferimi Makina etiketimi, etj. Këto makina janë njohur nga klientët tanë për performancën e tyre të shkëlqyer mekanike dhe shërbimin e shkëlqyer pas shitjes, kështu që ato janë një nga makineritë më të qëndrueshme në Kinë, jo vetëm që shiten mirë në tregun e brendshëm, por eksportohen edhe në Evropë, Amerikën e Jugut, Afrikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe rajone të tjera.

Stenda e Weihuan Machinery

Si një ndërmarrje e fokusuar në prodhimin e makinerive dhe pajisjeve të tekstilit me cilësi të lartë, Weihuan Machinery Co., Ltd. do të shfaqë arritjet e saj më të fundit teknologjike dhe produktet inovative në ekspozitën ITMA2023. Kompania ka qenë gjithmonë e udhëhequr nga filozofia e biznesit për t'u fokusuar në inovacionin dhe është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve makineritë dhe zgjidhjet teknike më të avancuara. Gjatë kësaj ekspozite, Weihuan Machinery Co., Ltd. do të tregojë forcën e saj të fortë dhe imazhin e markës në fushën e prodhimit të makinerive tekstile për audiencë nga e gjithë bota, do të ndajë arritjet e saj teknologjike dhe do të zgjerojë ndikimin e saj në treg.


Stenda e Weihuan Machinery ndodhet në HALL 4-D206. Ne mirëpresim sinqerisht të gjithë të ftuarit për të vizituar dhe përjetuar.

MIRË SE VINI NË WEIHUAN !,!BIENVENIDO A WEIHUAN!

微 信 图片 _20230608155506