Të gjitha kategoritë

Zhejiang Weihuan Machinery Co., Ltd. ekspozuar në Panairin e katërt Ndërkombëtar të Blerjes së Çorapeve të Bukura të Modës ChinaHaiNing

Koha: 2023-03-14 Goditjet: 105

Nga 15 mars deri më 17 mars 2023, Panairi i katërt i blerjeve të butikut të modës në Kinë / Haining do të mbahet në Qendrën e Konventave dhe Ekspozitave Haining.Panairi është një ekspozitë speciale e markave të çorapeve të sponsorizuara bashkërisht nga China Knitting Industry

Shoqata, shoqata e industrisë së thurjes Zhejiang dhe qeveria e Popullit Komunal Haining. Ekspozita fokusohet në produktet e reja, teknologjitë e reja dhe tendencat e reja të industrisë së çorapeve, si dhe prodhuesit, agjentët, ekskluzivitetet dhe blerësit e çorapëve me cilësi të lartë brenda dhe jashtë vendit, është një platformë profesionale komunikimi që integron negociatat e biznesit, shkëmbimin e klientëve dhe shfaqjen e markës. . Që nga mbajtja e tij në vitin 2019, Panairi i çorape Haining ka përjetuar vite të tëra akumulimi profesional dhe mbështetjen e plotë të njerëzve në industri. Shkalla ka tejkaluar 10000 metra katrorë, me tre zona ekspozimi: Zona e ekspozitës së industrisë së çorape me cilësi të lartë, zona e ekspozitës së lëndëve të para të çorapeve dhe zona e ekspozimit të makinerive inteligjente të çorape. Në të njëjtën kohë, pati shumë aktivitete mbështetëse si ceremonia e çmimeve të industrisë së çorapeve, forumi i madh i industrisë së kafesë dhe takimi ndërkombëtar i mblesërisë së biznesit!

Si një nga ekspozuesit, Weihuan Company u ftua të merrte pjesë në këtë ekspozitë. Stenda jonë është në W-T10. Mirësevini në stendën tonë.

mirë se vini në kabinën e Weihuan

kabina e Weihuan

Zhejiang Weihuan Machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje shtetërore kryesore e teknologjisë së lartë, e integruar me R&D, prodhimin, shitjen dhe shërbimin për të gjitha llojet e makinerive thurje të çorapeve, makinës thurjeje të sheshtë. Është një nga prodhuesit më të mëdhenj inteligjentë në të gjithë botën. E themeluar në vitin 1999, mbulon 26600 m², me më shumë se 200 staf, duke përfshirë 10 inxhinierë të lartë dhe mbi 40 stafë Specialistë të Kërkimit, të vendosura në zonën industriale Chengxi të qytetit Zhuji, Zhejiang.

Vendndodhja e kompanisë Weihuan

Produktet tona kryesore janë: Makinë çorape me lidhje automatike, makinë çorape me dy cilindraMakinë për çorape të zgjedhura 7FT, 6F dhe 7F makina e sipërme këpucësh dhe të gjitha makineritë e tjera të zgjedhura 6F, makineri me çorap të thjeshtë, makine jacquard 4-5 inç, dhe makinë thurjeje të sheshtë, sipërme këpucësh 4D, makineri të sheshta me jakë këpucësh dhe makinë për thurje me jakë transferimi e kështu me radhë. Makina me performancë të lartë mekanike dhe shërbim të shkëlqyer pas shitjes, e miratuar nga shumica e klientëve, është një nga makineritë më të qëndrueshme të llojit të saj në Kinë. Ato jo vetëm që shiten mirë në Kinë, por eksportohen edhe në Evropë, Amerikën e Jugut, Afrikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme etj.

Makinë thurjeje automatike për mbylljen e çorapeve

Makinë për thurje çorapesh me dy cilindra automatike

Makinë për thurje çorape

Makinë thurjeje të sipërme të këpucëve çorape 3 12 inç, 3 34 inç, 4 inç, 4 12 inç