Të gjitha kategoritë

Zhejiang Weihuan Machinery Co., Ltd. shfaq produkte inovative në ITMA 2023, të favorizuara nga klientët

Koha: 2023-06-19 Goditjet: 81

Zhejiang Weihuan Machinery Co., Ltd. është një prodhues profesionist i të gjitha llojeve të makinerive të çorapeve, makinerive të thurjes së sheshtë dhe makinerive të tjera thurjeje, dhe është një nga njësitë hartuese të standardit kombëtar të industrisë për makineritë e çorape plotësisht të kompjuterizuara në Kinë. Kompania mori pjesë në Ekspozitën e 19-të Ndërkombëtare të Makinerive të Tekstileve (ITMA) të mbajtur në Milano, Itali nga 8-14 qershor 2023, ku shfaqi makinën e saj më të fundit të çorapeve Auto-lidhëse, makinë çorape me dy cilindra, Makinë për çorape të zgjedhura 7FT, 6F dhe 7F makina e sipërme këpucësh dhe të gjitha makineritë e tjera të zgjedhura 6F, makineri me çorap të thjeshtë, makine jacquard 4-5 inç, dhe makinë thurjeje të sheshtë, sipërme këpucësh 4D, makineri të sheshta me jakë këpucësh dhe makinë për thurje me jakë transferimi dhe produkte të tjera.

 1

Sipas përgjegjësit të kompanisë, këto produkte të gjitha adoptojnë teknologji të avancuar të kontrollit kompjuterik, e cila ka karakteristikat e efikasitetit të lartë, stabilitetit, kursimit të energjisë dhe inteligjencës, dhe mund të plotësojë nevojat e klientëve të ndryshëm dhe janë të përshtatshme për prodhimin e stileve të ndryshme. dhe specifikimet e çorapeve dhe produkteve të thurura. Ai tha se këto produkte janë rezultat i kërkimit, zhvillimit dhe inovacionit të kompanisë ndër vite, duke reflektuar fuqinë teknike të kompanisë dhe konkurrencën në treg.

 2

Gjatë ekspozitës, stendat e Zhejiang Weihuan Machinery Co., Ltd. tërhoqën vëmendjen dhe konsultimin e shumë klientëve vendas dhe të huaj, duke përfshirë disa marka të famshme dhe ndërmarrje të mëdha. Raportohet se kompania ka arritur një sërë synimesh dhe porosish bashkëpunimi në ekspozitë dhe situata e shitjeve është e mirë.

 3

Përgjegjësi i kompanisë tha se pjesëmarrja në ekspozitën ITMA është një nga nismat e rëndësishme të kompanisë për zhvillimin e tregut ndërkombëtar, si dhe është një mundësi e mirë për të treguar imazhin e markës së kompanisë dhe avantazhet e produktit. Ai tha se kompania do të vazhdojë t'i përmbahet tregut të orientuar, të përqendruar te klientët, të orientuar nga inovacioni dhe të përmirësojë vazhdimisht cilësinë e produktit dhe nivelet e shërbimit për të ofruar makineri dhe pajisje thurjeje me cilësi më të mirë dhe zgjidhje për klientët tanë.

4_Fotoreportazh nga vendi i ngjarjes:

CFAC249B28FC0240D123230D9D39C875_副本