Të gjitha kategoritë

ZHEJIANG WEIHUAN MACHINERY CO. LTD do të ekspozojë në ITMA 2023 si ekspozues

Koha: 2023-05-26 Goditjet: 104

ZHEJIANG WEIHUAN MACHINERY CO. LTD është një prodhues profesional i makinerive të çorapeve. Ne do të marrim pjesë në ekspozitën ITMA nga 8-14 qershor 2023 dhe do të shfaqim produktet dhe teknologjitë tona më të fundit në stendën HALL 4-D206.

 MIRË SE VINI NË WEIHUAN atITMA 2023

Si një nga ekspozuesit në ekspozitë, ne mezi presim të takojmë profesionistë dhe kolegë nga e gjithë bota dhe të ndajmë risitë, teknologjitë dhe perspektivat tona të tregut.

 

Produktet tona kryesore janë: Makinë çorape me lidhje automatike, makinë çorape me dy cilindra, Makinë për çorape të zgjedhura 7FT, 6F dhe 7F makina e sipërme këpucësh dhe të gjitha makineritë e tjera të zgjedhura 6F, makineri me çorap të thjeshtë, makine jacquard 4-5 inç, dhe makinë thurjeje të sheshtë, sipërme këpucësh 4D, makineri të sheshta me jakë këpucësh dhe makinë për thurje me jakë transferimi e kështu me radhë. Këto produkte kanë shumë teknologji të patentuara dhe mund të ofrojnë efikasitet të lartë, kursim të energjisë, mbrojtje të mjedisit dhe zgjidhje inteligjente për të përmbushur nevojat e klientëve të ndryshëm. Makina me performancë të lartë mekanike dhe shërbim të shkëlqyer pas shitjes, e miratuar nga shumica e klientëve, është një nga makineritë më të qëndrueshme të llojit të saj në Kinë. Ato jo vetëm që shiten mirë në Kinë, por eksportohen edhe në Evropë, Amerikën e Jugut, Afrikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme etj.

 

Stenda jonë do të jetë një platformë për ndërveprim dhe komunikim, ne mirëpresim profesionistë dhe kolegë nga të gjitha anët që të vijnë në stendën tonë dhe të shkëmbejnë mundësi bashkëpunimi me ne.

 

Ne besojmë se pjesëmarrja në ITMA do të jetë një mundësi e shkëlqyer për të shfaqur teknologjitë dhe produktet tona më të fundit, si dhe një platformë e rëndësishme për të kuptuar dinamikën e tregut dhe tendencat e industrisë. Mezi presim t'ju takojmë!

Ftesë nga Wehwan