Të gjitha kategoritë

Makinë thurjeje e sipërme të këpucëve me çorape 3 1/2 inç, 3 3/4 inç, 4 inç, 4 1/2 inç


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Numri ModelWH-F
CertifikimCE, ISO
Sasia minimale Rendit:ONE
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim
Diametri i cilindrit:

3 1/2 INCH

3 3/4 INCH

4INCH

4 1/2 INCH

Gama e gjilpërave:96-200 Gjilpëra
Shpejtësia e vrapimit:200-320RPM
Opsionet e funksionit:

Funksioni i thjeshtë

Funksioni i çorapeve të padukshme

Opsionet e rrymës:

380V 3 Faza 50/60HZ

220V 3 Faza 50/60HZ

415V 3 Faza 50/60HZ

Cilindër 3 1/2 inç m, 3 3/4 inç, 4 inç dhe 41/2 inç. E disponueshme për meshkuj /çorape për femra/ pjesën e sipërme të këpucëve për fëmijë 

Dizajn 3d 

Çorape të padukshme me varkë. 

triko

specifikimet

1.cilindër të vetëm një furnizim

2. MAX 6 ngjyra në një rresht, 13 ngjyra gjithsej në një model

3.Dy ngjyra majë/takë.

Përparësia konkurruese

1. Mbrojtja e qarkut të hapur dhe dizajni i UPS-së.

2.Mund të bëjë thembër të madhe/të vogël.

3. Dy ushqyes elastikë të disponueshëm për ngjyra të ndryshme.

4. Mund të bëjë çorape të mbyllet gishti në anën e butonit.

5. Mund të bëjë pjesë të gishtave djathtas/majtas.

Aplikime

Pjesa e sipërme e këpucëve për meshkuj/femra/çorape për fëmijë 

Dizajn 3d 

Çorape të padukshme me varkë. 

triko

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera