Të gjitha kategoritë
EN

Makinë thurjeje e sipërme të sheshta të këpucëve


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Marka Weihuan e kompjuterizuar Makinë për thurje të sheshtë for shoes upper knitting, single carriage double /triple system, 14g or 16g, knitting width 36”,52” 68”. Led controller with multi language design.

Weihuan brand computerized flat knitting machine for sweater, hat and scarf, single carriage double /triple system, 3g to 16g and mutil 3.5.7g, knitting width 36”,48”, 52” ,56”,66”,72”,80” and 100”. Led controller with multi language design.

Matës14G ,16G
Gjerësia e thurjes36”52”68”
Sistemi i thurjesSingle head with double system,three system
Funksioni i thurjesAna e përparme e vetme, ana e pasme e vetme, tre të sheshta, katër brinjë të sheshta, gjilpërë kthese, gjilpërë zgjidhëse, syri i varur, jakkard, zbukurim, gjilpërë mbyllëse e hapur, gjilpërë mbyllëse e errët dhe thurje të tjera të rregullta
Sistemi i KontrollitEkrani: Ekran me prekje LED, hyrje USB, memorie deri në 2G
Furnizimi me energji elektrikeNjëfazore 220v, fuqi 1kw, teknologji CMOS, me funksion memorie në momentin e fikjes, për të vazhduar thurjen pas restaurimit
Shërbim i personalizuarSipas kërkesave të klientitPërparësia konkurruese

Kontrollues LED, hyrje USB, memorie e madhe

Kontrolli i motorit për sistemin e heqjes së rulit.

Kontrolli i motorit për sistemin e lavamanit

Mutil knitting function

Aplikime

Pjesa e sipërme e këpucëve

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM