Të gjitha kategoritë

Makinë thurjeje me triko të sheshtë


Vendi i origjinësKINA
Brand NameWEIHUAN
Çmimi:NA KONTAKTONI
Details paketimit:NA KONTAKTONI
Koha për dorëzim:NA KONTAKTONI
Kushtet e pagesës:NA KONTAKTONI
Aftësia furnizimit:NA KONTAKTONI
HETIM
Përshkrim

Marka Weihuan e kompjuterizuar Makinë për thurje të sheshtë për triko, kapelë dhe shall, karrocë të vetme sistem dyshe / trefishtë, 3g deri në 16g dhe gjymtyrë 3.5.7g, gjerësi thurjeje 36”,48”, 52” ,56”,66”,72”,80” dhe 100”. Kontrollues led me dizajn shumëgjuhësh.

Matës3G/5G/7G/12G/14G/16G/3.5.7G
Gjerësia e thurjes36”,48”,52”,56”,68” ,66”,72”,80”,100”
Sistemi i thurjesKarrocë e vetme me sistem dyshe; karrocë e vetme me tre sisteme
Funksioni i thurjesAna e përparme e vetme, ana e pasme e vetme, tre të sheshta, katër brinjë të sheshta, gjilpërë kthese, gjilpërë zgjidhëse, syri i varur, jakkard, zbukurim, gjilpërë mbyllëse e hapur, gjilpërë mbyllëse e errët dhe thurje të tjera të rregullta
Sistemi i KontrollitEkrani: Ekran me prekje LED, hyrje USB, memorie deri në 2G
Furnizimi me energji elektrikeNjëfazore 220v, fuqi 1kw, teknologji CMOS, me funksion memorie në momentin e fikjes, për të vazhduar thurjen pas restaurimit
Shërbim i personalizuarSistemi 1+1, sistemi 2+2

Përparësia konkurruese

Kontrollues LED, hyrje USB, memorie e madhe.

Kontrolli i motorit për sistemin e heqjes së rulit.

Kontrolli i motorit për sistemin e mbytjes.

Funksioni i thurjes mutil .

Zgjedhje me 8 hapa me shpejtësi maksimale deri në 1.2 m/s.

Shërbimi i projektimit doganor: Sistemi 1+1, sistemi 2+2.

Aplikime

Thurje triko

Thurje shall

Thurje kapele

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
HETIM
Kategoritë e tjera